Aktualny rozkład jazdy, regulamin i cennik biletów do pobrania poniżej:

Rozkład jazdy MKM- Linia nr. 1

Rozkład jazdy MKM- Linia nr. 2

Rozkład jazdy MKM- Linia nr. 3

Rozkład jazdy MKM- Linia nr. 4

Linie Autobusowe

Regulamin przewozu osób wraz z cennikiem

Informacje i aktualności MKM Mława

Cennik biletów MKM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.12.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że od godziny 12:00 wznowione zostaną kursy Komunikacji Miejskiej MKM.

 

20.12.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że w dniu 20.12.2022r. w związku z zaistniałą sytuacją, wynikającą z warunków atmosferycznych, kursy autobusów komunikacji miejskiej MKM zostały wstrzymane  z uwagi na bezpieczeństwo pasażerów. W miarę poprawy sytuacji na drodze kursy zostaną przywrócone.

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

 

05.12.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że od dnia 06.12.2022r., przywrócona zostanie stała trasa autobusów linii nr 3 i 4 Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Przywrócenie trasy nastąpi na ul. Moniuszki i ul. Batorego.

 

09.11.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że w związku z organizacją uroczystości, Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11.11.2022r.(piątek) w godzinach od 10.30 do 11.45 zostaną zamknięte ulice Miasta Mława tj. Stary Rynek, ul.3 Maja, ul. Żeromskiego. W związku z powyższym przystanek  przy ul. Stary Rynek  w tych godzinach zostanie przeniesiony obok  Miejskiego Domu Kultury ul. Stary Rynek 13.

Również tego samego dnia tj. 11.11.2022r. w godz.11.30-  15.30 ze względu na imprezę sportową pod nazwą ”XXXI Bieg Niepodległości”, zostaną zamknięte ulice: Reymonta, Sienkiewicza, Wyspiańskiego i Żeromskiego.

W związku z powyższym autobus MKM linia nr 3 nie będzie dojeżdżał na przystanki: Sienkiewicza – Szkoła Muzyczna, Sienkiewicza – Park. Przystankiem zastępczym dla linii nr 3 będzie przystanek na OKM – Pasaż.

Godziny kursowania autobusów komunikacji miejskiej MKM nie ulegną zmianie.  


Za utrudnienia przepraszamy.

 

25.10.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że w dniu 01.11.2022r. - Dzień Wszystkich Świętych autobusy MKM, będą kursowały tak jak w dni powszednie. Pasażerowie będą mogli skorzystać z dodatkowego przystanku znajdującego się przy Rondzie Solidarności.  Wszystkie linie autobusowe Mławskiej Komunikacji Miejskiej będą dojeżdżały do w/w przystanku.

 

12.10.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że w związku z organizacją „Mławskiego Święta Biegania”, dnia 16.10.2022 (niedziela)w godzinach 9:00-15:30   zostaną wprowadzone zmiany w trasach jazdy autobusów MKM na liniach 1 i 3.

LINIA 1

Z ulicy Kopernika autobus będzie skręcał w ul. PCK, - dalej kontynuacja trasy bez zmian.

LINIA 3

Autobus będzie rozpoczynał i kończył trasę na  ul.Mechaników - dalej kontynuacja trasy bez zmian.

Na czas trwania biegu zostaną pominięte przystanki na ulicach: Szpitalna - Wojska Polskiego,

Marszałkowska - Parking, Marszałkowska-Górna,

Piekiełko i Pętla Krajewo.  

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

 

06.09.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Począwszy od 8 września 2022 r. do odwołania na skutek trwającej rozbudowy ulicy Studzieniec zmianie ulega trasa linii nr 3 Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Autobusy nie będą dojeżdżały do przystanków Studzieniec – Podborna, Studzieniec – Brzozowa oraz Studzieniec – Marszałkowska w obydwu kierunkach. Będzie uruchomiony tymczasowy przystanek Marszałkowska – Górna w lokalizacji jak na załączonej wizualizacji. Godziny odjazdów na innych przystankach nie ulegną zmianie.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.08.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

 

że z uwagi na remont ulicy Kościelnej w dniach
27.08 – 29.08.2022, oraz 01.09. – 02.09.2022   wprowadzone zostaną zmiany na trasie jazdy autobusów MKM na liniach nr 1, nr 2 i nr 3.

Autobusy MKM - linia nr 1 , linia nr 2 i linia nr 3 nie będą dojeżdżały na przystanek przy ul. Granicznej (ZPO Nr 2) , na czas trwania robót w/w przystanek zostanie zastąpiony tymczasowym przystankiem usytuowanym przy ulicy Granicznej, tj. między ul. Przyrynek a ul. Kapliczną.

Na czas trwania robót wyłączone zostaną przystanki przy ul. Kościelnej.

Godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

 

24.08.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Przypominamy, że już od dnia jutrzejszego zaczynamy prace związane z wymianą nawierzchni bitumicznej na ulicy Grzebskiego, harmonogram w kolejnych dniach został rozszerzony także o ulicę Kościelną, przedstawia się on następująco:

25 i 26 sierpień w godzinach 7.00-18.00 (czwartek, piątek) – układanie warstwy wiążącej (I warstwa bitumiczna) na ulicy Grzebskiego

27 i 29 sierpień w godzinach 7.00-18.00 (sobota, poniedziałek) – układanie warstwy wiążącej (I warstwa bitumiczna) na ulicy Kościelnej

30 i 31 sierpień w godzinach 7.00-18.00 (wtorek, środa) – układanie warstwy ścieralnej (II warstwa bitumiczna) na ulicy Grzebskiego

1 i 2 wrzesień w godzinach 7.00-18.00 (czwartek, piątek) – układanie warstwy ścieralnej (II warstwa bitumiczna) na ulicy Kościelnej

W przypadku obydwu ulic warstwy bitumiczne będą wzmocnione siatką przeciwspękaniową.

W czasie prac wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym, ruch będzie wstrzymany w godzinach wykonywania prac. Dziękujemy za zrozumienie sytuacji i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu w szczególności korzystania z alternatywnych dróg dojazdu i przejazdu. Po wykonaniu prac związanych z układaniem warstw bitumicznych brygady powrócą jeszcze w ciągu kilkunastu dni aby odtworzyć oznakowanie poziome ulic, nie będzie to jednak już znaczącym utrudnieniem. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Jednocześnie informujemy, że z uwagi na remont ulicy Grzebskiego w dniach 25.08 – 26.08.2022, oraz 30.08 – 31.08.2022 wprowadzone zostaną zmiany na trasie jazdy autobusu MKM na linii nr 4. Na czas trwania robót wyłączony zostanie przystanek przy ul. Grzebskiego. Z ulicy Powstańców Styczniowych autobus będzie skręcał w ul. Płocką omijając wyżej wymieniony przystanek - dalej kontynuacja trasy bez zmian. Za utrudnienia przepraszamy.

 

03.08.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że w związku z awarią sieci wodociągowej na ul.Płockiej w dniu 03.08.2022r. będą wykluczone przystanki MKM na ul. Płockiej. Autobusy linii nr 1 i linii nr 2 będą jeździły ulicą Grzebskiego, omijając wyżej wymienione przystanki. Dalej trasa autobusów MKM bez zmian.

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

 

07.07.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że w związku z organizacją imprezy dotyczącej Dni Mławy w dniach 09-10.07.2022 r. zostaną zamknięte ulice Miasta Mława tj. ul. 3 Maja, ul. Chrobrego, oraz część ul. Stary Rynek. W związku z powyższym przystanek przy ul. Stary Rynek zostanie przeniesiony obok  Miejskiego Domu Kultury ul. Stary Rynek 13. Godziny kursowania autobusów komunikacji miejskiej MKM nie ulegną zmianie. Za utrudnienia przepraszamy.

 

23.06.2022 Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że w związku z organizacją „Mławskiego Święta Rowerów”, dnia 26.06.2022 (niedziela)w godzinach 11:30-17:30   zostaną wprowadzone zmiany w trasach jazdy autobusów MKM na liniach 1 i 3.

LINIA 1

Z ulicy Kopernika autobus będzie skręcał w ul. PCK, z ul. PCK skręci w ul. Szpitalną - dalej kontynuacja trasy bez zmian.

LINIA 3

Autobus będzie rozpoczynał i kończył trasę na  ul.Mechaników - dalej kontynuacja trasy bez zmian.

 

Na czas trwania imprezy zostaną pominięte przystanki na ulicach: Szpitalna - Wojska Polskiego,

Marszałkowska - Parking, Studzieniec-Marszałkowska, Studzieniec-Brzozowa, Studzieniec-Podborna,

Piekiełko i Pętla Krajewo.  

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

 

 

09.06.2022

Informuję, że z dniem 09.06.2022 r. następuje:

  1.Likwidacja przystanku Piłsudskiego - ZWM (kierunek Stary Rynek)

  2.Zmiana nazwy przystanku Piłsudskiego - ZWM (kierunek Napoleońska) na Piłsudskiego - Matejki

 

 

 

Informujemy o zmianie rozkładu jazdy linii Mławskiej Komunikacji Miejskiej nr 4. Zmiana dotyczy kursu nr 4 na rozkładzie w kierunku Pętla Cegielnia. Kurs zostaje opóźniony o 10 minut. Zmiana dokonana na wniosek Mieszkańców. Aktualne rozkłady jazdy MKM znajdziecie Państwo na stronie http://www.mpdm.mlawa.pl/mkm

 

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. operator Mławskiej Komunikacji Miejskiej informuje o ogłoszeniu przetargu na dostawę dwóch autobusów miejskich. Szczegóły w załączonym linku: www.e-bip.org.pl/mpdm/33381

 

 

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

Zgodnie z decyzją Rządu od 28 marca zostaje zdjęty nakaz noszenia maseczek w przestrzeni publicznej – także w komunikacji miejskiej.

Życzymy udanych podróży Mławską Komunikacją Miejską.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje,

że w związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej na obszarze Aglomeracji miasta Mława – ul. Moniuszki, od dnia 16.03.2022r. do odwołania, autobusy MKM - linia nr 3 i linia nr 4 nie będą  dojeżdżały do przystanków na ul. Moniuszki i ul. Batorego.
Autobusy MKM - linia nr 3 i linia nr 4 będą dojeżdżały na przystanek Dworzec PKP, następnie pojadą ul. Dworcową, dalej kontynuacja trasy bez zmian. Godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

 

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje

w związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej na obszarze Aglomeracji miasta Mława – ul. Batorego, od dnia 04.01.2022r. do odwołania, autobusy MKM - linia nr 4 i linia nr 3 nie będą dojeżdżały do przystanku na ul. Batorego.

Autobusy MKM - linia nr 4 i linia nr 3 będą dojeżdżały na przystanek przy ul. Moniuszki, następnie zawrócą na ul. Moniuszki i pojadą ul. Dworcową, dalej kontynuacja trasy bez zmian. Godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie.

 

ZA UTRUDNIENIA SERDECZNIE PRZEPRASZAMY

 

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. w Mławie

informuje,

że od dnia 26.11.2021 bilety Mławskiej Komunikacji Miejskiej można nabyć także w Biurze Strefy Płatnego Parkowania znajdującego się w Mławie przy Alei Świętego Wojciecha 15 (Budynek Dworca Stacja Mława I piętro). Biuro czynne w poniedziałki 9.00-17.00 oraz od wtorku do piątku 8.00-16.00. W soboty, niedziele i święta biuro nieczynne. Oczywiście nadal bilety można także nabyć u Kierowcy autobusu.

W załączeniu przypominamy cennik biletów oraz wykaz osób uprawnionych do korzystania z bezpłatnych bądź ulgowych przejazdów pojazdami Mławskiej Komunikacji Miejskiej na terenie Miasta Mława.

 

 

Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o.

Informuje

Informujemy, że od dnia 01.06.2020r. wznowione zostają wszystkie kursy Mławskiej Komunikacji Miejskiej,  zachowane zostaną przebiegi dotychczasowych linii i autobusy będą kursowały według dotychczasowych rozkładów jazdy.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo wsiadanie i wysiadanie z autobusu odbywać się będzie wyłącznie środkowymi i tylnymi drzwiami. Kabina kierowcy i dostęp do przednich drzwi zostaną wydzielone bez możliwości przejścia.

Wprowadzone zostanie oznakowanie dostępnych oraz wyłączonych z użytkowania miejsc siedzących.

W związku z wytycznymi władz państwowych, od dnia 18 maja 2020 roku liczba pasażerów mogących jednocześnie podróżować pojazdami komunikacji miejskiej, uzależniona będzie od ogólnej liczby miejsc siedzących i stojących dla danego typu pojazdu. Dokładniej, limit ten będzie wynosił 30 proc. sumy wszystkich miejsc siedzących i stojących. W praktyce oznacza to, że w przypadku autobusów, liczba ta wahać się będzie od 24 do 29 w zależności od wielkości autobusu.

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, wielokrotnie każdego dnia dezynfekowane będą wnętrza pojazdów komunikacji miejskiej. Zadanie to wykonywane będzie przez kierowców MKM. Dezynfekcji poddawane będą poręcze        i uchwyty, fotele, kasowniki, szyby boczne, przyciski wewnętrzne awaryjnego otwierania drzwi,.

Plakaty informujące o nowych obostrzeniach będą umieszczone na drzwiach wszystkich pojazdów komunikacji miejskiej.

 W trosce o Państwa bezpieczeństwo, przypominamy o obowiązku zakrywania ust         i nosa w pojazdach transportu zbiorowego.

Plakaty informacyjne

 

ILOŚĆ PASAŻERÓW     W POJEŹDZIE

 

MAX 29

 

 

PRZEBYWANIE W AUTOBUSIE TYLKO W MASECZCE OCHRONNEJ